Home VšeHudba Rammstein se ukáží v červenci v Praze!

Rammstein se ukáží v červenci v Praze!

by Vladislav Procházka
0 comment

Německá kapela Rammstein vyrazí v květnu příštího roku na stadionové turné k nové, deset let očekávané, ale zatím nepojmenované desce. V pražské Eden Aréně se zastaví hned dvakrát, 16. a 17. července 2019. Vstupenky půjdou do prodeje ve čtvrtek 8. listopadu.

Kapela Rammstein 17. září na svých internetových stránkách oznámila: „Téměř hotovo! Natáčení orchestru a sborů v Minsku pro sedmé studiové album.“ Již téměř deset let čekají fanoušci kapely Rammstein toužebně na následovníka desky Liebe ist für alle da.

Nyní Rammstein přikládají pod kotel ještě jednou. Paralelně k vydání prozatím nepojmenovaného nového alba odehrají první stadionové turné ve své historii. Kdo jejich dramatická, perfektně zinscenovaná živá vystoupení zná, si možná mohl myslet, že nic většího už nelze vymyslet. U Rammstein si však člověk může být jist, že si pro jejich mohutná a monstrózní pódia přichystali něco výjimečného.

Německá skupina Rammstein existuje již téměř pětadvacet let, přičemž silnou základnu fanoušků si vypěstovala již svou debutovou deskou Herzeleid z roku 1995. Z alba pocházející singly Du riechst so gut, Asche zu asche nebo Rammstein lze dnes bez nadsázky považoval za klasiky v jejich repertoáru, které na koncertech skvěle fungují i po více než dvaceti letech od jejich vzniku

You may also like

Leave a Comment