Home VšeAlbum Slipknot se vrací do Prahy!

Slipknot se vrací do Prahy!

by Vladislav Procházka
1 comment

Americká metalová formace Slipknot se v rámci svého turné po Evropě zastaví i v České republice. Zahraje opět v pražské O2 areně, kde před téměř třemi lety na vyprodaném koncertě představila své zatím poslední album „.5:The Gray Chapter“.

Devítičlenná bestie Slipknot vznikla v roce 1993 v průmyslové oblasti Iowy. Muzikanti se proslavili nejen hororovými maskami, ale také agresivním hudebním rukopisem. První velký úspěch slavilo jejich eponymní album „Slipknot“ z roku 1999 a následně také o dva roky mladší„Iowa“. Zmíněná aktuální nahrávka „.5: The Gray Chapter“ vyšla v roce 2014 jako pocta zesnulému baskytaristovi Paulu Grayovi, který se výrazně podílel na tvorbě skupiny. Graye posléze nahradil Alessandro Venturella.

Vstupenky na koncert, který se uskuteční v úterý 11. června 2019 v pražské O2 areně, budou k dispozici v síti Ticketportal od pátku 2. listopadu od 9 hodin. Cena se bude pohybovat od 1 090 do 1 690 Kč. A protože skupina připravuje nový materiál, zřejmě se kromě největších hitů dočkáme také několika novinek.

You may also like

1 comment

www.xmc.pl 4 května, 2022 - 5:15 pm

Its perfect time to make some plans for the future and its time to be happy. Ive read this post and if I could I want to suggest you few interesting things or advice. Perhaps you could write next articles referring to this article. I desire to read even more things about it!

Reply

Leave a Comment