Home VšeTop Akce Top akce – únor 2024

Top akce – únor 2024

by Vladislav Procházka
0 comment

ARCHITECTS – 4. 2; Forum Karlín

Angličtí Architects se za bezmála 20 let stali jednou z vůdčích metalcorových kapel, která se se svým neustávajícím skladatelským procesem a především přístupem co desku posunuje dál. A s ní samozřejmě i celý žánr, který už dávno vyměnil kluby za haly. Fanoušci si v únoru po 5 letech budou moci opět užít jejich headline show,

BAD OMENS – 9. 2; Forum Karlín

Bad Omens se po nedávném skvělém koncertě ve vyprodaném Lucerna Music Baru vrací do Prahy!

JIŘÍ KORN – 10. 2; O2 arena

KORNCERT 2 navazuje na obrovský úspěch jedinečné koncertní tour roku 2023 velkolepého elegána Jiřího Korna. Na více než dvaceti zastávkách po celém Česku, včetně červnového koncertu v O2 areně, ohromil fanoušky úžasným pěveckým a tanečním výkonem, svou vášní, energií a originalitou.

KYTAROVÁ ZBROJNICE ŽIVĚ – 10. 2; Malostranská Beseda Praha

Maťo Mišík se svým populárním YouTube pořadem Kytarová zbrojnice, již podruhé naživo a to v pražské Malostranské Besedě! Nabitý “kytarový” večer plný zajímavých hostů.

DAVID DEYL: VALENTÝNSKÝ KONCERT – 14. 2; Lichtenštejnský palác

Nebuďte na Valentýna sami! Prožijte ho s Davidem Deylem a jeho romantickými písněmi ze života. Během večera zazní ty nejzamilovanější a nejkrásnější písně z Davidova repertoáru. Nebudou chybět ani novinky z jeho posledního pohádkového alba Kouzelné melodie nebo již známé muzikálové melodie od Andrew Lloyd Webbera.

NOTHINH BUT THIEVES – 16. 2; Forum Karlín

Žádné jiné britské rockové kapele se nedaří v posledních letech tolik jako Nothing But Thieves. V jejich hudbě se najde prostor pro agresivní rock i citlivé popové melodie, a díky charismatu zpěváka Conora Masona do sebe vždy vše perfektně zapadá. Na své tour si je proto vybrali Muse nebo Gerard Way z My Chemical Romance. Letos v létě chystají vydat čtvrtou desku Dead Club City.

DEPECHE MODE – 22. a 24. 2; O2 arena

Po více než dvou milionech prodaných vstupenek na Memento Mori Tour a vyprodaných koncertech v Severní Americe a Evropě oznamují Depeche Mode další termíny evropského turné v roce 2024.

You may also like