Home VšeInformace Top akce – říjen 2022

Top akce – říjen 2022

by Vladislav Procházka
0 comment

BEN CRISTOVAO – 1. 10 – O2 Arena

Ben Cristovao se vrací do O2 areny. Po vyprodaném koncertě v roce 2019, a vynucené koncertní pauze, připravuje se svým produkčním týmem svůj druhý koncert v největší české areně. Fanouškům slibuje přinést výjimečný zážitek, na který nezapomenou.

ANASTACIA – 4. 10 – O2 Universum

Obrovské evropské turné, které má přes 30 zastávek, začíná ve Švýcarsku, zastaví se v Římě, Berlíně a Praze a poté se vrátí do Velké Británie, kde 8. listopadu 2022 vystoupí v londýnském Hammersmith Eventim Apollo. Anastacia, která stojí za obrovskými hity včetně multiplatinových „I’m Outta Love“ a „Left Outside Alone“, je jedním z nejznámějších hlasů současnosti. Toto turné je Anastaciino první od roku 2018 na podporu jejího sedmého studiového alba ‚Evolution‘, které se stalo jejím šestým albem, jež se dostalo do britské Top 10. V říjnu 2021 se Anastacia zúčastnila soutěže The Masked Singer Australia a zvítězila v ní. Do dnešního dne Anastacia prodala po celém světě více než 30 milionů desek

KALEO – 10. 10 – Forum Karlín

Islandská rocková kapela KALEO se v čele s frontmanem a autorem písní JJ Juliem Sonem, a poprvé od vydání svého průlomového alba A/B z roku 2016, se kterým obletěla celý svět vrací zpět do ČR. Z alba vzešly tři hitové singly – na cenu GRAMMY nominovaný „No Good“, zlatý „All The Pretty Girls” a hitparádový, 2x platinový, „Way Down We Go“, který byl použit ve více než dvou desítkách televizních pořadů od Grey’s Anatomy po Riverdale, což vedlo k tomu, že se singl č.1 dostal do čela žebříčku The Hollywood Reporter’s Top TV Songs. Po nasbírání více než 1 miliardy streamů po celém světě, 39 mezinárodních certifikací a nespočtu vyprodaných koncertů od Londýna po Moskvu, se KALEO stalo celosvětovým fenoménem. KALEO, známí svými elektrizujícími živými vystoupeními, zcela vyprodali své první americké turné a vynikli na festivalech Coachella, Lollapalooza a Bonnaroo. Nedávno byli také vybráni jako předskokani skupiny Rolling Stones na stadionech. Od té doby, co KALEO v říjnu 2018 ukončili téměř nepřetržité tříleté turné na podporu alba A/B, Julius Son pracoval ve studiu na velmi očekávaném následném albu kapely.

MIRAI – 13. 10 – O2 Arena

Kapela Mirai je aktuálně nejposlouchanější českou kapelou a čerstvým držitelem zlatého slavíka za Kapelu roku. Ve složení Mirai Navrátil, Šimon Bílý, Tomáš Javůrek a Michal Stulík vydali svou třetí desku Maneki Neko a potvrdili tak svou pozici na české hudební scéně. Se svými největšími hity, velkolepou show a váženými hosty se představí v pražské O2 areně hned dvakrát.

You may also like