Home VšeHudba Korn přijede s novým albem The Nothing do Prahy!

Korn přijede s novým albem The Nothing do Prahy!

by Vladislav Procházka
0 comment

Korn se do České republiky vrátí po více než třech letech, kdy u nás koncem března roku 2017 vystoupili v pražském Foru Karlín. Tentokrát se kapela, která se mezi českými fanoušky i díky své tuzemské koncertní aktivitě těší velké oblibě, přesune do o něco většího prostoru a své nově ohlášené vystoupení odehraje 30. května 2020 v holešovické Tipsport Areně.

Skupina okolo zpěváka Jonathana Davise letos 13. září vydala již své dvanácté studiové album nazvané The Nothing. To se zároveň stalo v pořadí druhým albem vydaným po návratu kytaristy Briana Welche, jenž se s kapelou v roce 2005 z osobních důvodů rozešel, aby se k ní o osm let později zase přidal. Nová deska tak vyšla opět v sestavě Jonathan Davis (zpěv), James „Munky“ Shaffer (kytara), Brian „Head“ Welch (kytara),  Reginald „Fieldy“ Arvizu (baskytara) a Ray Luzier (bicí) a jak indikuje skóre 83/100 na hudebním agregátoru Metacritic, stejně jako předchozí The Serenity of Suffering sklidila mezi veřejností i kritiky úspěch.

Jako speciální host se v Tipsport Areně svým českým fanouškům ukáže death-metalové uskupení Gojira. Pravidelní účastníci zdejšího festivalu Brutal Assault naposledy Českou republiku navštívili v létě 2018, své poslední album Magma vydali o dva roky dříve a na jejich letošní americké turné s proslulými Slipknot tak naváží doprovodem Korn na jejich koncertech právě v Praze či Bratislavě nebo Amsterdamu.

Vstupenky na koncert budou v prodeji od pátku 15. listopadu, případně pro členy Live Nation klubu od 13. listopadu. Jejich cena se bude pohybovat v rozmezí od 1 790 – 2 390 Kč.

You may also like

Leave a Comment