Home VšeHudba Simple Plan se vrací do Prahy, vystoupí ve Foru Karlín

Simple Plan se vrací do Prahy, vystoupí ve Foru Karlín

by Vladislav Procházka
0 comment

Kanadské legendy Simple Plan zahrají v neděli 28. ledna 2024 v pražském Foru Karlín. Jejich koncert otevřou dva americké projekty Mayday Parade a State Champs, které tak doplní tento pop-punkový večírek. Uskuteční se v rámci tour ke 25. výročí vzniku kapely.

Simple Plan se dali dohromady ve městě Québec v roce 1999. Projekt momentálně tvoří zpěvák Pierre Bouvier, bubeník Chuck Comeau a kytaristé Sebastien Lefebvre a Jeff Stinco. Doposud mají na kontě šest studiových alb a několik koncertních záznamů, získali řadu cen (Juno Awards, MuchMusic Video Awards, NRJ Music Awards a další), představili se na závěrečné ceremonii Zimní olympiády 2010 a jejich hudba uváděla seriál „What’s New, Scooby-Doo?“.

Formace během dlouhé kariéry neztratila to nejhlavnější – silné pouto se svými fanoušky. „Jsme tak šťastní, že máme posluchače, kteří milují naše stará i nová alba,“ říká bubeník Chuck Comeau. A kapela dodává: „Těšíme se, až zahrajeme skladby z naší poslední desky ‚Harder Than It Looks‘ a s nimi i staré oblíbené nahrávky. Plánujeme přidat i nějaké to jamování na oslavu roku 2024, protože je to 25. výročí vzniku kapely a 20. výročí našeho druhého alba ‚Still Not Getting Any‘. Bude to velkolepé!“

Vstupenky na pražský koncert budou pro členy fan klubu v předprodeji na stránkách kapely od 1. srpna 10:00. Pro širokou veřejnost se spouští předprodej v sítích Ticketportal a Ticketmaster od 4. srpna od 10:00. 25 Kč z každé prodané vstupenky bude věnováno Simple Plan Foundation.

You may also like