Home VšeHudba RECENZE: Rag’n’Bone Man se předvedl ve Fóru Karlín

RECENZE: Rag’n’Bone Man se předvedl ve Fóru Karlín

by Vladislav Procházka
3 comments

Britský rodák z Uckfieldu se v rámci evropského turné Grande Reserve představil ve vyprodaném Foru Karlín

Předskokani: Thales, Grace Carter

Forum Karlin

 

O svém uměleckém jméně měl jasno už v pěti letech. Za další čtvrtstoletí s ním ovládl díky singlu Human hitparády v rodné Británii, Francii, Německu i Česku.

‚‚Vždy, když mám hrát někde poprvé, tak mám strach, jak to dopadne,” svěřil se vyprodanému Foru Karlín v polovině koncertu. ‚‚Teď ale vidím, že jsem vůbec nemusel,” dodal. A opravdu nemusel. Třiatřicetiletý zpěvák se totiž na pódiu má o co opřít.

Sedmičlennou doprovodnou kapelou počínaje a jeho podmanivým basbarytonem konče. Tomu sice příliš nestíhala vokalistka, která by si do budoucna zasloužila jednu a možná i dvě kolegyně, k žádné katastrofě však nedošlo.

Setlist podle nás nebyl příliš dobrý.  Po asi 6 písních přišla nuda. Následující As You Are a Guilty show doslova zachránilo. Nejznámější song Human, jejíž klip má na Youtube téměř půl miliardy zhlédnutí, si nechal Graham skoro nakonec. Jenže mu už jeho neustálé omílání očividně leze na nervy. Posluchačům tak hit představil ve zkrácené a trochu ledabylé verzi. Při závěrečné Die Easy si dovolil to, co může málo zpěváků – zůstal na pódiu sám. Přidanými Bitter End a Hell Yeah už jen udržoval nastavené tempo

Celý koncert hodnotíme jako mírně povedený. Otázkou zůstává, jakým směrem se bude svoji kariéru směřovat. Je totiž téměř jisté, že stejný styl by už další úspěch nemusel zaručit

 

Rag’n’Bone Man – Praha 2018

You may also like

3 comments

Fokovawn 18 března, 2018 - 10:58 pm

I am really inspired along with your writing abilities and also with the format on your weblog. Is this a paid theme or did you customize it yourself? Either way keep up the excellent high quality writing, its uncommon to look a nice weblog like this one these days..

Reply
Admin 19 března, 2018 - 5:10 am

Thank You, We use our own WordPress software design

Reply
Fokovawn 26 března, 2018 - 9:38 am

It doesn’t matter!

Reply

Leave a Comment