Home VšeInformace Norská skupina Kvelertak přesouvá svůj koncert

Norská skupina Kvelertak přesouvá svůj koncert

by Vladislav Procházka
0 comment

Tisková zpráva pořadatele:

Vzhledem ke stávající situaci s epidemií koronaviru SARS-CoV-2 jsme byli nuceni zrušit termín koncertu skupiny KVELERTAK, který se měl konat dne 13. 3. 2020 v pražském klubu MeetFactory.
Zrušený koncert se bude konat v novém termínu dne 10. 3. 2021 v pražském klubu MeetFactory.
Vstupenky zakoupené na původní termín zůstávají v platnosti a jsou nadále k dispozici v síti Ticketmaster.

V případě, že se akce ruší, je pořádající agentura LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. v souladu se zákonem č. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí, povinna zákazníkovi nabídnout poukaz v minimálně stejné hodnotě, jaká je hodnota původní zakoupené vstupenky na zrušenou akci. Tento poukaz bude vydán ticketingovým operátorem Ticketportal nebo Ticketmaster Česká republika. Zákazník poté může uplatnit poukaz při dalším nákupu z nabídky pořadatelem nabízených akcí, jejichž výčet je k nalezení na www.livenation.cz, případně na www.ticketportal.cz / https://www.ticketmaster.cz

POKYNY K VYZVEDNUTÍ POUKAZU:
Poukaz bude vydán oproti platné vstupence buď v listinné podobě nebo elektronicky formou e-Poukazu na základě žádosti zákazníka do 1 měsíce od doručení žádosti. Žádost může zákazník zaslat nejpozději do 31. března 2021 příslušnému ticketingovému operátorovi, u něhož vstupenky zakoupil, a to:
Ticketmaster Česká republika prostřednictvím webového formuláře https://help.ticketmaster.cz/hc/cs/requests/new
nebo
Ticketportal https://www.ticketportal.cz/Article/6234?target=2

V případě vstupenek zakoupených v prodejní síti GoOut se s žádostmi o informace obraťte na info@goout.cz

You may also like