Home VšeFesivaly Nial Horan vystoupí na Colors Of Ostrava 2023

Nial Horan vystoupí na Colors Of Ostrava 2023

by Vladislav Procházka
0 comment

Bývalý člen megaslavné chlapecké popové skupiny One Direction dobývající vrcholky hitparád i vyprodané stadiony směsí folkového soft-rocku a milostných balad už pouze jako Niall Horan, a nikoliv jako Niall z One Direction. POZOR: důležité upřesnění – Niall Horan vystoupí ve čtvrtek 20. července 2023.

Bývalý člen megaslavné chlapecké popové skupiny One Direction dobývající vrcholky hitparád i vyprodané stadiony směsí folkového soft-rocku a milostných balad už pouze jako Niall Horan, a nikoliv jako Niall z One Direction.

Na vyprodaných světových turné, kdy mu jsou i ty největší stadióny malé, třicetiletý Irčan hypnotizuje tisícové davy fanoušků chytlavou, pozitivně naladěnou melodickou hudbou. I když druhé album Heartbreak Weather má být jeho deníkem rozchodu s přítelkyní, dá se na něho i tančit, protože prý i óda na ztracenou lásku nemusí být podle Nialla nutně smutná. 

Přes závratnou kariéru začínající kdysi v soutěži The X Factor a k nebi prudce stoupající s One Direction má oblíbenec Eltona Johna pověst sympaťáka a jako své hlavní vlivy uvádí Fleetwood Mac a The Eagles. Nechává se také inspirovat The Kooks a Arctic Monkeys.

You may also like