Home VšeInformace Nezranitelní IDLES v post-punkovém brnění míří v březnu do Česka

Nezranitelní IDLES v post-punkovém brnění míří v březnu do Česka

by Vladislav Procházka
0 comment

Rozhněvaní a naléhaví IDLES ohlašují návrat do Prahy. Muzikanti, kteří skrze své úderné, vzteklé songy vyzývají k bezbřehé lásce, vystoupí v pražském SaSaZu 11. března 2024 pod hlavičkou série Rock for People Concerts. Idles si letos vysloužili nominaci na prestižní  Grammy Awards po boku interpretů jako Ozzy Osbourne nebo Bryan Adams.

IDLES vylezli z temných děr britského přístavního města Bristol, aby na troskách tamní skomírající indie scény vykřičeli svůj strach, naštvanost a obavy ze světa, který je obklopuje. Kapela svým žánrem osciluje kdesi mezi rockem a punkem. Zuřivost post-punku a punk rocku pak spojují se svalnatým, náladovým instrumentálním útokem, který odpovídá cílevědomé hrozbě textů. Jejich hudba je surová a upřímná až na dřeň a kapela tak na koncertech nekompromisně ždíme pot a krev z fanoušků i ze sebe samých.

Prémiový předprodej vstupenek pro majitele RfP aplikace bude spuštěn 20. září 2023 od 10:00. Vstupenky pro veřejnost budou v prodeji od 22. září v 10:00 v síti GoOut

You may also like