Home VšeAlbum MUSE oznamují světové turné Simulation Theory

MUSE oznamují světové turné Simulation Theory

by Vladislav Procházka
0 comment

Skupina Muse dnes oznámili termíny světového turné Simulation Theory, během kterého se tyto rockové ikony představí v Americe, Kanadě, Velké Británii a Evropě (další data budou oznámeny později).

Muse jsou po celém světě známi svými průkopnickými živými koncerty a ani vystoupení v rámci tohoto turné nebudou výjimkou: “Nejvelkolepější show na Zemi.” – Q Magazine

“Největší a nejsenzačnější zvuková a vizuální podívaná, kterou lze vidět.” – Vancouver Sun

“Koncert, z kterého vám spadne čelist. Večer, který nastavuje nový standard možností stadiónového rocku.” – The Independent (UK)

“Velkolepé, výpravné a technicky bezchybné, tohle je stadiónový rock nejvyšší kvality v podání Muse, mistrů hudební destrukce.” – The Standard (UK)

Fanoušci, kteří si předem, tedy do 9. listopadu, objednají album Simulation Theory (pouze přes http://www.muse.mu), budou mít přednostní přístup ke vstupenkám od 13. listopadu 10:00 hodin. Vstupenky pro veřejnost pak budou v prodeji od v pátku 16. listopadu 10 hodin. Enhanced Experience neboli Rozšířený zážitek V rámci světového turné The Simulation Theory bude k dispozici nový balíček Enhanced Experience, umožňující přístup na party Mixed Reality, která se uskuteční před jednotlivými koncerty, a kterou podporuje společnost Microsoft. Na této party bude možnost si zahrát tři originální hry pro virtuální realitu, které byly inspirovány skladbami z alba Simulation Theory. Mezi další výhody Enhanced Experience patří vstupenka na koncert k sezení v prvních řadách, koncertní plakát, interaktivní foto zážitek s kulisami a memorabiliemi z nejnovějších videoklipů kapely a další. Více informací k balíčku Enhanced Experience je k dispozici na adrese www.cidentertainment. com/events/muse-tour/ Britskou kapelu Muse tvoří trojice Matt Bellamy, Dominic Howard a Chris Wolstenholme.

9. listopadu 2018 Muse vydávají nové album Simulation Theory. Jejich předchozí deska Drones obsahující singly Mercy nebo Psycho vyšla v červnu 2015 a debutovala na špičce hitparád v 21 zemích po celém světě, včetně prvního místa ve Spojených státech. Kapela za album v únoru 2016 obdržela prestižní cenu Grammy, jejich druhou v kategorii Best Rock Album. Od svého založení v roce 1994 vydali Muse již sedm studiových alb, kterých se po celém světě prodalo více než 20 miliónů. V jejich diskografi i nechybí ale ani více než čtyři desítky singlů a dvě koncertní alba mapující jejich jedinečná koncertní vystoupení.

Muse jsou považováni za jednu z nejlepších koncertních kapel na světě, obdrželi řadu hudebních cen včetně dvou cen Grammy, jedné American Music Award, pěti ocenění MTV Europe Music Awards, dvou Brit Awards, deseti ocenění NME a sedmi ocenění časopisu Q. Mezi jejich největší hity patří skladby Hysteria, Supermassive Black Hole, Starlight, Knights Of Cydonia, Madness nebo Dead Inside. Všechny tyto písně a mnoho dalších si budeme moci naživo vychutnat již 26. 5. 2019, kdy tuto britskou skupinu poprvé přivítáme pod širým nebem na pražském letišti v Letňanech!

You may also like

Leave a Comment