Home VšeAlbum Maroon 5 vystoupí poprvé v Česku

Maroon 5 vystoupí poprvé v Česku

by Vladislav Procházka
0 comment

Úspěšné turné k desce Red Pill Blues kapely Maroon 5 bude mít pokračování, a tentokrát zamíří i do naší malé zemičky. Sedmičlenná kapela z Los Angeles vystoupí v Česku v červnu příštího roku.

Skupina, která vznikla v roce 1994 jako středoškolská kapela, se dočkala prvního úspěchu o 8 let později, kdy vyšlo album Songs About Jane s průlomovým hitem This Love.

Aktuálně mají Maroon 5 na trhu šesté studiové album Red Pill Blues, které vyšlo na sklonku loňského roku. Deska sice od kritiků moc chvály neposbírala, ale fanoušci jsou evidentně nadšení. Zajisté to silně umocňuje i charisma frontmana Adama Levina. Sedmičlenná kapela, která doposud prodala více než 75 milionů singlů a alb, se od března 2018 nachází na veleúspěšném turné po Americe a v příštím roce se podívá i do Evropy.

5. června 2019 je budeme mít konečně šanci vidět taky v pražské O2 areně. V roli speciálního hosta se představí norská zpěvačka Sigrid. Vstupenky půjdou do prodeje v pátek 31. srpna od 9 hodin v cenovém rozmezí 1 590 – 2 290 Kč a zakoupit je budete moci v síti Ticketportal. K dispozici budou i VIP balíčky od 4 390 Kč.

You may also like

Leave a Comment