Home VšeAlbum Aerodrome Festival opět nezklamal

Aerodrome Festival opět nezklamal

by VP
0 comment

Aerodrome Festival každoročně navštíví tisíce diváků, kteří chtějí vidět ty největší hudební interprety na jednom místě. A Aerodrome to opět splnil!

Největší návrat do Česka zažila skupina Linkin Park, která zde hrála naposledy před 10 lety. Tím ale Aerodrome Festival zdaleka nekončil! Za jeden den se zde vystřídali hvězdy jako: Simple Plane, Royal Republic a další. Aerodrome opět předvedl své kvality!

Se západem slunce nastal čas podívat se, kam se za posledních devět let posunuli Linkin Park. Kdo tu bezmála dekádu čekat nevydržel a zajel se na ně občas podívat i do zahraničí, ví, že vzhledem k odlišnému zvuku každé další nahrávky si šestice muzikantů vypěstovala obdivuhodný cit na propojování na první pohled nesouvisejících písní. Různé mezihry, prodloužené konce a předěly mezi skladbami ale skvěle fungovaly i u nového materiálu a třeba hned ze startu se čerstvá ukázka „Talking To Myself“ naprosto přirozeně překlopila do staršího singlu „Burn It Down“. Dalším příkladem byl přechod od krásně procítěné balady „One More Light“, kterou doprovodily tisíce světélek z telefonů do klavírní verze „Crawling“ z debutu. A také trojici „Good Goodbye“, „Lost In The Echo“ a „Battle Symphony“, v níž majitel ikonické dvojice plamenů na rukou vzal do ruky kytaru, se podařilo plynule přecházet mezi sebou a skupina z Agoura Hills tak opět dokázala, jak má vše skvěle dramaturgicky zvládnuto.

Pro lidi, kteří Linkin Park viděli po devíti letech nebo dokonce poprvé, ten koncert musel být naprosto dokonalý. Nadšení ale jsou i rozmazlení hudební pisálci, pro něž kapela neztratila sílu ani napočtvrté a s chutí se za nimi vypraví ještě tento týden do Rakouska na Nova Rock. Jsou totiž skupiny, které můžete vidět stokrát a nikdy se vám nepřejí. Linkin Park jsou jednou z nich.

Aerodrome 2017

You may also like

Leave a Comment